Skip to Main Content
Hledám
hidden1hidden2

 

1. Technologie Controlled Fluid Management (CFM)

Technologie Controlled Fluid Management (CFM) díky kombinaci řízeného průtoku vzduchu, absorpčního krytí a distální nádoby systému podtlakové terapie ran Avance Solo umožňuje dodávat kontinuální regulovaný podtlak      .

hidden1hidden2

 

 

2. Čerpadlo

Reguluje tlak pro zajištění dodávky kontinuálního podtlaku -125 mmHg  . Pravidelný cyklický rytmus čerpadla zaručuje nepřetržité odvádění tekutiny do nádoby a udržování vakua na cílových hodnotách      .

hidden1hidden2

 

 

3. Nádoba 50 ml

Přebytečná tekutina je odváděna do nádoby, čímž se snižuje riziko úplného nasycení krytí  . Nádobu může vyměňovat lékař, laik nebo sám pacient    .

hidden1hidden2

 

 

4. Bezpečnost

Vizuální signály a zvukové alarmy úniku, blokování a nízkého stavu baterie pomáhají zajistit urychlené řešení přerušení terapie nebo systémových chyb, aby bylo možné pokračovat v léčbě        .

hidden1hidden2

 

 

5. Technologie Safetac

Bylo prokázáno, že adhezivní technologie Safetac®  u krytí Avance Solo Border minimalizuje trauma v ráně a jejím okolí při odstraňování        a že minimalizuje bolest pro pacienta během odstraňování krytí    .

hidden1hidden2

6. Krytí a pěna

Krytí Avance Solo Border bude nadále absorbovat exsudát i při ztrátě podtlaku a přizpůsobí se obrysům těla v obtížně ošetřitelných oblastech, jako např. na kolenou  . Lze použít s pěnou Avance Solo.

hidden1hidden2
hidden1hidden2
hidden1hidden2
Jak systém používat

Podívejte se na instruktážní video, v němž se dozvíte, jak správně systém Avance Solo používat.

 

hidden1hidden2
hidden1hidden2
hidden1hidden2
Jak funguje

Průvodci použitím systému Avance Solo se věnují takovým aspektům, jakými jsou výměna nádoby, dosažení utěsnění anebo význam různých alarmů, a obsahují i další praktické tipy a triky. Pro více informací klikněte níže.

Použití systému

hidden1hidden2
hidden1hidden2
Promluvte si s námi o Avance solo
 
 

'Reference'

Kontaktujte nás
Mölnlycke Zavřít

Healthcare Professional Confirmation

The information on the page you are about to enter is intended for healthcare professionals only. By clicking the box below you confirm that you are a healthcare professional.